Sveika mokykla

„Drugelių“, „Svirpliukų“ ir „Bitučių“ veikla basų kojų take

Paskutinę vasaros dieną rugpjūčio 31, „Drugelių“, „Svirpliukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikams vyko veikla įstaigos kieme įkurtame basų kojų take.

IŠVYKA Į DRUSKININKUS

Siekdami stiprinti fizinę, dvasinę sveikatą, gilinti sveikatos žinias, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius bei atliepti sveikatą stiprinančios mokyklos vertybes ir pricipus, gegužės 17 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Drugelių" ir ,,Pelėdžiukų" grupių ugdytiniai vyko į Druskininkus.

PROJEKTAS „DARŽELIS-MOKYKLA TARSI DRAUGIŠKA ŠEIMA“

Saulėtą ir pavasarišką gegužės 10-ąją lopšelio-darželio ,,Skroblinukas” lauko erdvėje vyko sporto renginys ,,Orientacinės piratų varžybos”. Jame dalyvavo priešmokyklinukai ir iš Gerosios Vilties progimnazijos atvykę pirmokai.

DALYVAUJAME PROJEKTE „SVEIKATA VISUS METUS 2023“

„Drugelių“ ir „Bitučių“ grupės dalyvauja projekte „Sveikata visus metus 2023“. Šio projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projekto trukmė 2023 m. sausio–gruodžio mėnesiai.

DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE SPORTO PRAMOGOJE

Šiandien mūsų darželio kieme vyko respublikinė sporto pramoga „Velykinis kiškučių bėgimas 2023”, kurioje dalyvavo „Boružėlių“, „Strazdelių“, „Žvirbliukų“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai ir jų mokytojos bei padėjėjos. Visi dalyviai buvo pasipuošę pagrindiniais renginio atributais - kiškių ausytėmis, ūseliais ir džiugiomis pavasarinėmis nuotaikomis. Kiekviena grupė paeiliui bėgo aplink darželio pastatą, nubėgę trasą kiškučiai buvo apdovanoti simboliniais medaliais, diplomu. Visiems buvo smagu kartu pasportuoti, pajusti bendrumo jausmo džiaugsmą ir mėgautis saulėtu oru.

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ SPORTO PROJEKTAS „MANKŠTA – PUIKI DIENOS PRADŽIA“

Siekdamas paminėti sveikatą stiprinančios mokyklos veiklos 30-metį, lopšelis-darželis „Skroblinukas“ organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto projektą „Mankšta – puiki dienos pradžia“. Nuoširdžiai dėkojame projekto dalyviams už įdomias, naujoviškas, žaismingas veiklas atliekant mankštą su ugdytiniais!

DALYVAVOME RESPUBLIKINĖJE SPORTO PRAMOGOJE „BĖGIMAS SU TRISPALVE 2023“

Artėjant vienai reikšmingiausių valstybinių švenčių, dalyvavome respublikinėje sporto pramogoje „Bėgimas su trispalve 2023“.

VILNIAUS Lopšelis-darželis „Skroblinukas“ kviečia dalyvauti respublikiniame projekte „MANKŠTA – PUIKI DIENOS PRADŽIA“

Siekiant paminėti sveikatą stiprinančios mokyklos veiklos 30-metį, lopšelis-darželis „Skroblinukas“ kviečia dalyvauti respublikiniame projekte „Mankšta – puiki dienos pradžia“. Projekto trukmė nuo 2023-02-15 iki 2023-03-20.

DALYVAVOME RESPUBLIKINIAME PROJEKTE „700 ŽINGSNELIŲ VILNIUI“

Vilniaus gimtadienio dieną - sausio 25-ąją - darželio vaikai prisijungė prie respublikinio sporto projekto „700 ŽINGSNELIŲ VILNIUI“, skirto paminėti Vilniaus gimtadienį. Projekto tikslai - ugdyti vaikų požiūrį į sportą ir sveikos gyvensenos įpročius, parodyti, kad šventes galime švęsti ir jas pasitikti puoselėjant aktyvų gyvenimo būdą (per fizinę veiklą).

VALANDĖLĖ SU ŠUNIMI

Lapkričio 18 dieną „Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė kaniterapijos specialistė Veslava su augintine Zea.

DALYVAVOME RESPUBLIKINIAME SPORTO RENGINYJE

Mūsų darželio ugdytiniai žiemą pasitiko su gera nuotaika respublikiniame sporto renginyje „Nykštukų bėgimas. Žiema 2022“.

RENGINYS „GERA SAVIJAUTA PADEDA MOKYTIS, DIRBTI, BENDRAUTI“

2022 m. lapkričio 25 d. darželio „Vyturiukų“, „Gandriukų“, „Skruzdėliukų“ ir „Svirpliukų“ grupės dalyvavo renginyje „Gera savijauta padeda mokytis, dirbti, bendrauti“.

UŽSIĖMIMAS SU DIETISTE

Lapkričio 22 d. „Pelėdžiukų“ grupėje lankėsi darželio dietistė Tatjana. Ji diskutavo su vaikais apie vitaminus, jų naudą organizmui.

JUDĖK LAISVIAU – INICIATYVA EUROPOS JUDUMO SAVAITEI

Prie šios akcijos prisijungti pakvietėme visas darželio grupes. Vaikai piešė piešinius, kabino juos darželio koridoriuje. Rugsėjo 22 dieną dauguma vaikų atvyko į darželį paspirtukais. Į akciją buvo įtraukti ir tėveliai, kurie buvo skatinami tą dieną keliauti be automobolio.

Sveika ir saugi vasara be traumų

Gegužės mėnesį vyko vasaros laikotarpiui aktualios programos ,,Sveika ir saugi vasara be traumų" įgyvendinimas. Vaikai diskutavo, kaip išvengti nelaimingų įvykių prie vandens, sužinojo, kas yra saulės smūgis ir kaip apsisaugoti, taip pat žiūrėjo mokomuosius filmukus, kaip išvengti nelaimių vasarą bei piešiniuose atvaizdavo tinkamo ir netinkamo elgesio pavyzdžius.

SPORTO ŠVENTĖ

Gegužė – šeimos mėnuo, todėl gegužės 18 d. sukvietėme vaikučius ir jų tėvelius sudalyvauti „Skroblinuko“ šeimos sporto šventėje.

SPORTO PROJEKTAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS – ESTAFETĖS SU MARGUČIU“

„Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės vaikai su mokytojomis Ana Urbanovič ir Greta Didžgalviene balandžio 19–29 dienomis dalyvavo sporto projekte „Vaikų Velykėlės – estafetės su margučiu“. Šiuo projektu siekiama, kad vaikai aktyviai, su geromis emocijomis, atliepiant Atvelykio tradicijas, per žaidimus ir rungtyniaujant, paminėtų šv. Velykas ir Vaikų Velykėles, formuotų teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir rungtyniavimą, mokytųsi laimėti ir pralaimėti bei būti komandos dalimi, išmoktų naujų veiklų, žaidimų.

VELYKINĖS ESTAFETĖS

„Bitučių“ grupės vaikai dalyvavo fizinį aktyvumą skatinančiose velykinėse estafetėse. Estafetės sukėlė begalę smagių akimirkų bei daug juoko. Pasipuošę zuikių kaukėmis, pasimankštinome, kad būtume dar vikresni. Apšilę pakalbėjome, ką labiausiai mėgsta valgyti zuikiai. Vaikai pasakojo, kokiomis spalvomis galima dažyti velykinius margučius.

DALYVAVOME RESPUBLIKINIAME SPORTO PROJEKTE „BĖGIMAS SU TRISPALVE“

Mūsų darželio patys mažiausieji – „Boružėlių“, „Strazdelių“, „Žvirbliukų“ ir „Žiogelių“ grupių vaikai – dalyvavo respublikiniame sporto renginyje „Bėk su Trispalve“. Kiekvienos grupės vaikučiai ir jų mokytojos buvo pasipuošę skarelėmis pagal pasirinktą trispalvės spalvą: „Žvirbliukai“ ir „Žiogeliai“ pasipuošė geltonomis, „Strazdeliai“ – žaliomis, „Boružėlės“ – raudonomis skarelėmis.

„GENIUKŲ“ GRUPĖS VIRTUALI FOTOGRAFIJŲ PARODA „SAULUTĖS“

„Geniukų“ grupės vaikai namuose kartu su tėveliais atliko linksmą užduotėlę, kuri buvo ne tik įdomi, spalvinga, bet kartu sveika ir skani! Vaikučiai iš vaisių, daržovių ir uogų lėkštėse dėliojo saulutes.

VAISIŲ VĖRINUKŲ GAMYBA

Vasario 14 d. „Drugelių“ ir „Bitučių“ grupės vaikai iš vaisių ir uogų gamino desertą „Vaisių vėrinukas“.

KULINARINĖ POPIETĖ „GENIUKŲ“ GRUPĖJE

Sausio 12-ą dieną „Geniukų“ grupėje vyko kulinarinė popietė – stalo serviravimas ir vaisių salotų gaminimas.